Mūsų istorija

Mes esame ŠVAROS MISIJA – kokybiškas patalpų ir transporto priemonių valymo bei aplinkos priežiūros paslaugas teikiame jau 25 metų.

Per šį ilgą turiningą laikotarpį subūrėme atsakingų specialistų komandą, išbandėme ir pasirinkome veiksmingiausias valymo technologijas bei įtvirtinome, kas šioje veikloje mums yra svarbiausia.

Mums rūpi

  • Dideli klientų lūkesčiai ir juos pranokstanti paslaugų kokybė
  • Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir jo atvejui
  • Operatyvus, į efektyvius sprendimus orientuotas aptarnavimas
  • Savo darbu besididžiuojantys kvalifikuoti darbuotojai

Rinkoje išsiskiriame ne tik ilgamete patirtimi, profesionalumu, bet ir nuoširdžiu siekiu suteikti tinkamiausias paslaugas būtent Jums – išspręsti problemą Jums patogiu metu, prisitaikyti prie Jūsų gyvenimo tempo. Dirbame taip, kad taupytume tiek verslo, tiek privačių klientai laiką.

ŠVAROS MISIJA – tai ne tik mūsų pavadinimas, bet ir veiklos filosofija. Augame ir tobulėjame tam, kad šią misiją atliktume nepriekaištingai!

Vizija, misija

Mūsų VIZIJA – būti lyderiais Lietuvoje, kuriančiais didžiausią pridėtinę vertę savo klientams. ŠVAROS MISIJA yra ne tik mūsų pavadinimas, bet ir veiklos kryptis, kurios link kasdien judame!

Vertybės

KOKYBĖ

Be išskirtinio dėmesio komunikacijos su klientais ir darbo kokybei neįsivaizduojame nei vienos dienos!

DĖMESYS

Dėmesys klientui prasideda organizacijos viduje, tad su klientais elgiamės taip, tarsi jie būtų organizacijos dalis bei jaustų nedalomą dėmesį viso bendradarbiavimo metu!

OPERATYVUMAS

Operatyvumas šiais laikais jau kasdienybė, kuria vadovaujamės tiek priimdami sprendimus, tiek suteikdami kokybiškas paslaugas.